Maloniai kviečiame apsilankyti užeigoje "Gaisrininko sapnas" esančioje Savanorių pr.139C, Vilniuje ir suteikiame net 10% nuolaida vakarėlio, banketo, furšeto ar kito renginio sąskaitai!!!

 

Jauki aplinka, skanus ir šviežias maistas, malonus ir greitas aptarnavimas - viskas, ko reikia šventei ir Jūsų draugams bei artimiesiems. Pamirškite maisto ruošimo problemas, palikite tai mums, savo srities profesionalams.
Užeigoje "Gaisrininko sapnas" dirba profesionali darbuotojų komanda ir mūsų ilgametė patirtis rengiant pobūvius ir kt. šventes garantuos, kad visi Jūsų išsakyti norai būtų įgyvendinti iki smulkmenų :)

 

Turime 30 vietų salę, kurioje galite švesti įvairius renginius (vestuvės, banketai, jubilėjai, krikštynos, furšetai, gedulingi pietūs, taip pat ir pokylių salės nuoma).
Šventės metu kavinės erdvė bus skirta tik Jums ir Jūsų svečiams, kitų lankytojų tuo metu kavinėje ne bus. Visas dėmesys bus skirtas tik Jums!!!
Šventems skirtas meniu išsiskiria įspūdinga siūlomų patiekalų įvairove ir kokybe. Individualiai sudarome meniu pagal svečio poreikius, pageidavimus ir planuojamą biudžetą. 
„Kadangi kiekviena diena kažkam yra šventė, mes esame pasiruošę Jūsų šventę surengti atsimintiną, priimant Jus malonioje ir jaukioje aplinkoje  bei suruošiant nepamirštamas vaišes. Pas mus visada jausitės išskirtiniais vakaro šeimininkais“- sako įmonės vadovė p.Irma.

Taip pat užeiga "Gaisrininko sapnas" už labai patrauklią kainą ir, taupant Jūsų brangų laiką, pateiks Jums skanius dienos pietus. Kiekvieną dieną jis skirtingas ir tikrai Jums nepabos:) Pietų komplektas t.y. sriuba ir karštas patiekalas Jums kainuos tik 3,20Eur.
Bendraukime ir Facebook'e: https://www.facebook.com/Gaisrininko.sapnas/

Pasiūlymo sąlygos:

- 10% nuolaida galioja pobūviams, furšetams ir banketams.

- Nuolaida yra taikoma nuo valgiaraštyje esančių kainų.

- Alkoholiui ir tabako gaminiams nuolaida netaikoma.

- Daugiau informacijos telefonu: 8 699 54822 arba el.p.:    irma.vajauskaite@gmail.com

- Pasiūlymas galioja “Gaisrininko sapnas” kavinėje adresu Savanorių pr.139C, Vilniuje.

Pardavėjo informacija:

Užeiga "Gaisrininko sapnas"

UAB "Irmelita ir Ko"

Įm.k.304259010

PVM k. LT100010434119

Savanorių pr.139C, Vilnius

Mob.tel.: 8 699 54822

El.p.: irma.vajauskaite@gmail.com