Moderni sodyba "Piliakalnis" kviečia pailsėti neišvykstant iš Vilniaus miesto!

Dar nesugalvojote kur švęsti Šventes, vestuvės, jubiliejus, įmonės vakarelį ar surengti konferenciją? O gal norite nebrangiai apgyvendinti Jūsų darbuotojus. turistus ar svečius? Visa tai Jums siūlo atsinaujinusi sodyba Piliakalnis!!! Atvykite į mūsų sodybą ir nuostabūs įspūdžiai  - garantuoti!

Erdvi ir šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi visai šalia Vilniaus vakarinio aplinkkelio, Gineitiškių gyvenvietėje, tik 10km nuo Vilniaus centro. Sodyba "Piliakalnis" tai puiki vieta vestuvėms, gimtadieniams, jubiliejams ir kitoms šventėms

Sodyba "Piliakalnis" sudaro SVEČIŲ NAMAI 750 m2 - 10 miegamųjų, konferencijų-pobūvių ir šokių salė viso - 120 m2 (salės aprūpintos kondicionieriais, šviesos efektais, audiotechnika), penki vonios kambariai, pirties – pramogų kompleksas, baseinas ir NAKVYNĖS NAMAI 550 m2 (15 miegamųjų, salė 60 m2, dvi virtuvės, rusiška pirtis, erdvi stoginė, baras ). 40 arų aptverta sutvarkyta teritorija su sodu ir vidiniu kiemu, aikštelės žaidimams, krepšiniui.

Dar nesugalvojote kaip nustebinti mylimąįį savaitgalį? Norite pailsėti su draugais? Atvykite į mūsų sodybą ir nuostabūs įspūdžiai  - garantuoti! :)

Sodyba priima banketus iki 70 asmenų, 25 kambariuose apgyvendiname  iki 60 asmenų.
Tikri namai, tikras maistas, tikras lietuviškas svetingumas!

RUSIŠKA PIRTIS SODYBOJE:  

http://sodybapiliakalnis.lt/pirtis/


 

 

http://sodybapiliakalnis.lt/

SUPER Sodyba - gerivalgiai.lt komanda gali rekomenduoti!

Pasiūlymo sąlygos:

- Užsakymas rezervuojamas pasirašius sutartį ir gavus avansinį apmokėjimą.

-  Sąskaita pageidaujant bus išrašoma po paslaugos suteikimo.

- Pastoviems klientams taikomos nuolaidos.

- Paslaugoms taikoma minimali užsakymo suma.

- Galutinė kaina priklauso nuo pageidaujamų paslaugų kiekio, kokybės, suderintos dienotvarkės (galite tiketis lankstaus priėjimo prie Jūsų individualių poreikių!!!)

 

 

Pardavėjo informacija:

Šeimininkas Eugenijus Šeškauskas
Piliakalnio g. 17
Gineitiškės, Zujūnų sen., Vilniaus raj.
LT-14159 Lietuva
Mob. Tel. 8 685 56002
Tel./faks. (8 5) 2353267
El.p. sodybapiliakalnis@gmail.com