Pajusk meksikietišką karštį ir aitrą darganame Vilniuje! Švenčiantiems gimtadienius restorane "Meksika" - siurprizas, bei nuolaida Meksikos pasididžiavimui - tekilai- 20%!

Geri valgiai.lt ekspertų nuomonė: NEĮTIKĖTINAIDIDELĖS PORCIJOS!! Sunku vienam įveikti :)

Iš išorės restoranas atrodo be galo įspūdingai, kaip saulės spindulys pilkoje Algirdo gatvėje – matosi, kad geltoni dažai čia liejosi laisvai

Ar žinote, kad

Restorane laukiamos šeimos su vaikais – mažiesiems iki 3 metų patiekalai iš vaikiško valgiaraščio nemokami!

 

Populiariausi tarp patiekalų restorame – viščiukas ir kiaulienos sprandinė, patiekiami su tekilos liepsna – kai kurie lankytojai metai iš metų mina šio restorano slenkstį vien dėl šių skanėstų. Užsisakę restorano firminį patiekalą -  užkandžių lėkštę, tikrai neapsiriksite – kaskart būsite nustebinti. Žinoma, rasite ir tradicinių meksikiečių patiekalų – quesadillas, enchiladas, burritas, nachos. Didesnėms kompanijoms – didelėse keptuvėse gaminama Chili con Carne, Fajita Combo.

Jeigu bus sunku išsirinkti – paragaukite savaitės patiekalo ar deserto. Taip pat galite pasimėgauti savaitės vynu, kurio butelis kainuoja tik 10 Eur. Žinoma, dažniausia restorane išgeriama tekilos bei alaus – čia galima gauti meksikietiško „Corona", belgiško ‚Hoegaarden", čekiško „Kozel".

Restorano siurprizas: – švenčiantiems gimtadienius restorane, dovanojamas tortas: „Penkiolikos draugų kompanija gali atšvęsti gimtadienį už 250 Eur. – su tekilos degustacija. Šiuo pasiūlymu pasinaudojo ne vienas. Čia taip pat galima rengti vakarėlius, pobūvius ar degustacijas. 

Jei noresite svęsti restorane "Meksika" - restoranas mielai priims Jus ir dar 50 Jūsų draugų :)

Daugiau apie restoraną galite sužinoti paspaudę šias nuorodas:

http://www.restoranasmeksika.lt
https://lt-lt.facebook.com/RestoranasMeksika

Skambinkite mums tel. 8 5 2650147

Pardavėjo informacija:

Restoranas "Meksika"
UAB "Meksikana"
Įm.k.300599414
PVM k.LT100002655014
Algirdo g.2, Vilnius
Tel.: (8-5)265 01 47
El.p.: meksika.info@gmail.com
www.restoranasmeksika.lt