"Trolina"! Vieno kąsnio sumuštiniai (60 vnt., įvairių rūšių) tik 25 Eur vietoj 35Eur!

Vieno kąsnio sumuštiniai - gardus ir stalą puošiantis užkandis, ypač kai nėra laiko suktis prie puodų :) Kavinėje "Trolina" esančioje Antakalnio g.130, Vilniuje net 29 procentų nuolaida vieno kąsnio sumuštiniams (už 25 Eur gaunate net 60 vnt. įvairių rūšių sumuštinių)!!! Garantuojame puikų skonį ir aukščiausią paslaugų kokybę!

„Trolina” ypatingai didelį dėmesį skiria maisto kokybei. Viešojo maitinimo įmonės atitikties higienos reikalavimams  - 4 balai. Dar norime pabrėžti, kad mes nenaudojame pusgaminių. Patiekalai gaminami tik po užsakymo! Mūsų kavinėje galite paskanauti įvairių patiekalų, kibinų, vegetariškų užkandžių.
 Kavinė „Trolina” – tai puiki vieta skaniai papietauti bei pusryčiauti, švęsti šeimyninius pobūvius bei kolektyvo šventes. Mūsų kredo – tai šiuolaikiška moderni gamybos technologija, aukšta maisto kokybė, jauki bei maloni aplinka.
Dienos pietūs (sriuba, karštas patiekalas ir gėrimas) - tik 2,90 Eur, o naminiai tarkuotų bulvių cepelinai (2 vnt.) tik 2,30 Eur.

   Jeigu trūksta laiko ir nėra jėgų paruošti šventinį stalą, mes su dideliu noru padarysime tai už Jus kokybiškai ir skaniai. Kavinė ,,Trolina" siūlo jums farširuotas vištas, karpius, įvairių rūšių sumuštinukus ir labai skanius kibinus su įvairiais įdarais - kiauliena, vištiena, grybais, daržovėmis, varške ir špinatais.
Su malonumu įgyvendinsime įvairius Jūsų pageidavimus. Aptarnaujame banketus - iki 30 žmonių (kaina 1 žmogui - nuo 20Eur).
Užtikriname Jus, kad bent kartą čia apsilankę, būtinai norėsite sugrįžti, nes mūsų tikslas – laimingi, sotūs ir patenkinti klientai. Laukiame Jūsų!

DAUGIAU INFORMACIJOS Mob.tel. : 8 614 40228

Pasiūlymo sąlygos:

  • Akcija pasinaudoti galite atvykę į kavinę  „Trolina“, esantį Antakalnio g. 130, VILNIUS. Prieš pateikdami užsakymą, privalote įspėti aptarnaujantį personalą  apie tai, jog esate www.gerivalgiai.lt klientas ir naudositės Jums priklausančia nuolaida!

Pardavėjo informacija:

 

Kavinė "Trolina"
UAB "Ževasilė"
Įm.k. 303375179
Mob.tel.: 8 614 40228
El.p.: vasiljeva.jevgenija@gmail.com
www.zevasile.lt