www.euribija.lt egzotiškos mėsos produkcijai – 15% nuolaida su kodu GERIVALGIAI

 Egzotiškos mėsos pasirinkimą rasite čia - http://euribija.lt/egzotiska-mesa.php

Krokodilo filė - Norite paįvairinti savo patiekalų meniu? Krokodilo filė puikiai tam tiks. Tai yra viena iš populiariausių egzotiškų mėsų, užauginta ūkyje. Ji suteikia nepaprastai švelnų skonį, kurį būtų galima apibūdinti kaip paukštienos ir baltosios žuvies mišinį. Krokodiliena yra viena iš sveikiausių ir liesiausių mėsų, turinti didelį baltymų kiekį. Puikiai tinka sportuojantiems.

Kengūros filė ir kengūros paplotėliai mėsainiams - Tai yra labai liesa mėsa. Del didelio baltymų ir geležies kiekio bei mažo sočiųjų riebalų kiekio, kengūra yra puikus pasirinkimas tarp sportuojančių žmonių ir sveiko maisto mylėtojų. Ji turi išskirtinį mėsos skonį, šiek tiek stipresnį nei jautiena, bet mažiau žaismingą nei elniena.

Strutienos steikai - Jeigu atsibodo vištiena ir ieškote įdomesnės alternatyvos jautienai, ši egzotinė stručio mėsa puikiai tiks įkurti sensacingo skonio virtuvę! Lyginant su daugeliu kitų jautienos alternatyvų, ši raudona mėsa iš Pietų Afrikos pasižymi saldesniu ir turtingesniu skoniu. Nepaisant to, kad stručio mėsa turi tik 2% riebalų, mūsų prabangi strutiena yra tokia pati minkšta ,kaip aukštos kokybės jautienos kepsnys. Kadangi tai yra labai liesa mėsa, šis produktas iškeps daug greičiau nei kito tipo mėsos gaminiai, ir taip leis neprarasti turtingo mėsos skonio.

Zebro steikai - Egzotiška raudonoji mėsa sportui - „Burchell“ zebras iš Pietų Afrikos. Įsileiskite Savanos skonį į savo namus ! Jei ieškote liesiausios mėsos skirtos sportuojantiems ir turinčios daug baltymų, siūlome pridėti zebro mėsą į savo mitybos racioną. Joje yra viena dešimtoji dalis riebalų, kuriuos rastumėte jautienoje (Zebro mėsa - 0,5 g riebalų / 100 g), t.y. liesesnė už vištieną.

Taip pat rasite - laukinius karvelius ir Foie Gras iš reinžiso turgaus.

UAB „Euribija“ Lietuvoje atstovauja Islandijos įmonę: OSCAR‘S FISH. Oscar‘s fish tiekia aukštos kokybės šaldytus jūros gėrybių ir žuvies produktus iš Islandijos ir Škotijos vandenų. Taip pat islandiškus menkių kepenėlių konservus.

  • Visa žuvis gaudoma šaltose, švariose, neužterštose vandenyno gelmėse prie Islandijos ir Škotijos krantų.
  • Perdirbimo procese naudojamas kristalino skaidrumo Islandijos vanduo.
  • Perdirbant žuvį nenaudojami jokie papildai, todėl pati žuvis yra 100% natūralus produktas.
  • Išskirtinis aukštos kokybės rodiklis yra perdirbamos žuvies šviežumas ir šaldymo būdas.

Taip pat tiekiame Islandijoje išaugintų (penkių mėnesių amžiaus) ėriukų mėsą. Mėsa užšaldyta nenaudojant jokių papildų ir konservantų.

Išsirinkti produkciją gaile tinklapyje www.euribija.lt

Prekes užsakyti galima el. paštu: info@euribija.lt arba telefonu: +370 609 05244.

PASKUBĖKITE - PASIŪLYMAS GALIOJA IKI 2018.04.30d.!!!

Pardavėjo informacija:

UAB Euribija

Įm. Kodas 302775811

PVM mokėtojo kodas LT100006842315

www.euribija.lt

Užsakymo tel. 8 609 05244